Home page > Aktuality

Aktuality

VÚj Libavá pod kontrolou VP

Publikováno: 20.4.2021 Autor: Petr Talaš

V návaznosti na zvýšený počet neoprávněných vstupů a vjezdů do VÚj Libavá zintenzivnila  Vojenská policie kontrolní činnost v oblasti.  ...

Naše nasazení zdaleka nekončí

Publikováno: 17.2.2021 Autor: Petr Talaš

Vojenská policie, jakož i ostatní složky AČR, mimo své zákonem dané úkoly vypomáhá od listopadu 2020 v nemocnicích v Brně a Olomouci. Jsme zde z důvodu podpory zdravotníkům, kteří vynakládají maximální úsilí v péči o „covidové i necovidové“ pacienty.

Nasazení v nemocnicích pokračuje

Publikováno: 12.1.2021 Autor: Petr Talaš

Vzhledem k nelepšící se epidemiologické situaci a k enormní vytíženosti zdravotnických institucí a personálu se armáda více zapojuje do péče o pacienty s těžkým průběhem onemocnění.

Výpomoc příslušníků VeVP u Svaté Anny v Brně

Publikováno: 28.12.2020 Autor: Petr Talaš

Ve dnech 18. 11. až 8. 12. 2020 se i naše velitelství v rámci nasazení AČR v nemocnicích podílelo na výpomoci nemocničnímu personálu v boji s pandemií Covid-19 na základě požadavku konkrétního zdravotnického zařízení.

Den válečných veteránů

Publikováno: 12.11.2020 Autor: Petr Talaš

V této omezení plné době se v Žižkových kasárnách Olomouc konalo uctění památky všech válečných veteránů. Akt se konal za účasti hlavních funkcionářů vojenských útvarů a zařízení posádky Olomouc, avšak v komorní atmosféře.

Stránky

Nahoru